sp1garwolin@poczta.onet.pl
25 682 33 71

Z okazji Dnia Książki dla Dzieci  uczniowie z koła biblioteczno-artystycznego przedstawili piękną  baśń pt. „Dary czterech wróżek” napisaną staropolskim językiem przez  Ewą Szelburg  Zarembinę. W drugiej części  programu aktorzy  promowali  nowe  książki detektywistyczne, obyczajowe i przygodowe zakupione podczas realizacji Narodowego  Programu  Rozwoju Czytelnictwa, który realizuje biblioteka od 2021 roku.  Z w/w programu biblioteka  zakupiła 301 książek oraz wyposażenie do czytelni – stworzyła  kącik biblioteczny dla dzieci.

 Zapraszamy do biblioteki i czytelni, aby  wygodnie usiąść i poczytać ulubioną książkę, czy pobawić się w teatrzyk  kukiełkowy. Mamy nadzieję, że  będziecie częstymi bywalcami w naszej bibliotece i czytelni. ZAPRASZAMY!

Wyniki konkursów bibliotecznych:                                                                                                                                                                                  

W konkursie literackim „Moja ulubiona książka na ferie to…”  wzięło udział 7 uczniów.                                                                         

 I miejsce Nikola Góźdź z klasy I c i Wojciech Wasilewski z klasy V c,  

 II miejsce Alicja Gędek z klasy VI b,                                                      

wyróżnienia Julia Wieleńska, Lena Skrajna, Weronika Makulec, Marta Makulec z klasy VI b.

W konkursie  plastycznym  na „Projekt okładki do wybranej przez siebie  książki  z serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica lub Operacja”  wzięło udział 18 uczniów.       

 Klasy 0-III                                                                                                                                                                 

I miejsce Bartek Rumanik  z klasy III c i Ania Przybysz  z klasy I a ,                                                                                                                    

II miejsce Tomasz Kaliński z klasy III c , Izabela Wielgosz z klasy II b,  

III miejsce Mateusz Kowalski z klasy III c , Aniela Meloyan z klasy II b,                                                                                                   

 wyróżnienia: Nataniel Wachnicki z klasy 0, Alicja Ruta z klasy I b, Jan Banaszek z klasy I b, Kacper Popiołek z klasy II a, Tomasz Lusawa z klasy III c,  Antek Krasiński z klasy III

Klasy IV-VI  

I miejsce Julia Krasińska z klasy VI b,  

II miejsce Zuzanna Frąckiewicz z klasy IV a,  III miejsce Szymon Łubian z klasy IV c                         

wyróżnienia: Ania Dądzik z klasy IV a, Gabrysia Dądzik z klasy V a, Kasia Rumanik z klasy V b i Maja Biernacka z klasy IVc.                                         

Gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w następnych konkursach.

  • Dzień czytelnika
  • Odsłon: 30
  • Dzień czytelnika
  • Odsłon: 28
  • Dzień czytelnika
  • Odsłon: 31
  • Dzień czytelnika
  • Odsłon: 28
  • Dzień czytelnika
  • Odsłon: 27
  • Dzień czytelnika
  • Odsłon: 24
  • Dzień czytelnika
  • Odsłon: 23
  • Dzień czytelnika
  • Odsłon: 25
  • Dzień czytelnika
  • Odsłon: 29
  • Dzień czytelnika
  • Odsłon: 26
  • Dzień czytelnika
  • Odsłon: 23
  • Dzień czytelnika
  • Odsłon: 24
  • Dzień czytelnika
  • Odsłon: 26
  • Dzień czytelnika
  • Odsłon: 20
  • Dzień czytelnika
  • Odsłon: 26
  • Dzień czytelnika
  • Odsłon: 26

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.