sp1garwolin@poczta.onet.pl
25 682 33 71

W skład Grona Pedagogicznego Szkoły Podstawowej nr 1 w Garwolinie wchodzą:

Dyrektor

Pani Beata Liszko
Beata

 oraz nauczyciele

Wykaz nauczycieli rok szkolny 2021/2022
Lp Nazwisko Imię stanowisko / nauczany przedmiot
1 Banasiuk Krzysztof religia
2 Baran  Katarzyna  pedagog szkolny
3 Białek  Aneta jęz. polski, historia i społeczeństwo
4 Bielecka Magdalena jęz.rosyjski 
5 Błachnio Aneta edukacja wczesnoszkolna
6 Bogusz Ewa edukacja wczesnoszkolna
7 Borowska Renata przyroda, biologia
8 Braun Monika edukacja wczesnoszkolna
9 Chojecka  Magdalena edukacja wczesnoszkolna, etyka, wdż
10 Czarny Anna wychowanie fizyczne
11 Czerkawska Bernadetta historia, wos, jęz.polski
12 Domarecka  Marta zaj.logopedyczne i rewalidacyjne
13 Dziwiszek Piotr wychowanie fizyczne
14 Elis Dorota jęz.angielski
15 Frelek  Małgorzata religia
16 Gajda Grażyna fizyka, chemia
17 Głowacki Grzegorz wychowawca świetlicy
18 Gniedziuk Monika n-l wspomagający
19 Gora Mariola edukacja wczesnoszkolna
20 Grabiec-Prudzyńska Beata matematyka, n-l wspomagający
21 Jaworska Anna wychowawca świetlicy
22 Jończyk Krystian n-l wspomagający
23 Kajka Anna n-l bibliotekarz
24 Kaniewska Joanna       fizyka, chemia
25 Karczmarczyk  Małgorzata  wicedyrektor, jęz.francuski, edb
26 Kęder  Zofia edukacja wczesnoszkolna
27 Kędziorek  Barbara plastyka, technika
28 Kolano  Kinga muzyka, plastyka
29 Kuć Jolanta edukacja wczesnoszkolna
30 Leśniewski Sławomir informatyka, muzyka, doradztwo zawodowe
31 Lis Joanna n-l wspomagający
32 Liszko  Beata dyrektor szkoły, jęz.polski
33 Makulec  Krystyna n-l wspomagający
34 Mazurek Kamila n-l wspomagający
35 Michalik  Agata jęz.angielski
36 Mikulski Michał n-l wspomagający
37 Paziewska Justyna n-l wspomagający
38 Ornat Zdzisława kierownik świetlicy, wychowawca świetlicy
39 Rękawek Elżbieta historia, n-l wspomagający
40 Rogala  Agnieszka logopeda, jęz. polski, 
41 Rosa Marcin  n-l wspomagający, informatyka, 
42 Ruta Maria jęz.polski
43 Sienkiewicz Jadwiga wychowanie fizyczne
44 Siwak Danuta n-l bibliotekarz
45 Siwak Małgorzata  biologia, przyroda, wdż
46 Skoroszewska Joanna jęz.angielski
47 Skupniewicz Agnieszka wychowawca świetlicy
48 Sokołowski Jakub wychowanie fizyczne
49 Szaniawska  Mirosława religia
50 Szwagulińska Anna wychowanie fizyczne
51 Świderska Agnieszka wychowawca oddzialu przedszkolnego
52 Tarczyńska Monika n-l wspomagający
53 Teperek Monika n-l wspomagający
54 Tobiasz  Łucja jęz.rosyjski 
55 Tobiasz Marek geografia, przyroda, wos
56 Tyszka Kinga matematyka
57 Walenda  Anna edukacja wczesnoszkolna 
58 Wojtyś-Jarząbek  Anna jęz.polski
59 Zadrożna Monika jęz.angielski, jęz.francuski
60 Zając Jolanta matematyka, chemia
61 Zygadło Kamila psycholog 
62 Zielińska-Mazurek Joanna  jęz.rosyjski, jęz.angielski 
63 Żak  Beata matematyka
64 Żołądek-Skupniewicz Grzegorz pedagog szkolny, wos
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.